Kawa mielona w atrakcyjnej cenie

Kawa mielona to produkt, który znajduje się w kuchni niemal każdego domu, a także w wielu miejscach pracy. Kawy mielone to nic innego jak zmielone ziarna, uprzednio poddane odpowiedniej obróbce, m.in. termicznej. Dlatego dostępne towary na sklepowych półkach często określa się też mianem kawy palonej mielonej. To jak najbardziej prawidłowy termin. W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości, kawę świeżo mieloną. Przygotowaliśmy dla klientów kilka wariantów smakowych produktu. Proponowana przez nas kawa parzona jest dostępna w atrakcyjnej cenie!

Kawa mielona do nabycia online

Dlaczego warto zaopatrywać się w kawę mieloną w sklepie internetowym, a nie stacjonarnym? Odpowiedź jest prosta. Ponieważ oferujemy kawę naturalną, mieloną i poddawaną obróbce termicznej przez prawdziwych fachowców. To wysokiej jakości produkt – trudno znaleźć tak doskonałą, łagodną kawę mieloną na sklepowych półkach. Oferujemy również, w przeciwieństwie do większości popularnych dyskontów, bogaty wybór kaw smakowych o bogatym aromacie. Każda proponowana przez nas kawa to 100% arabica mielona własnoręcznie w naszej palarni.

Kawa mielona idealna do ekspresu

Naszą ofertę kierujemy także do tych miłośników kawy, którzy preferują napary przygotowane przy pomocy ekspresu. Proponujemy kawę mieloną w opakowaniach o pojemności 200 g lub większych. W naszym sklepie zaopatrzysz się m.in. w klasyczną crema, lub uwielbianą przez wszystkich espresso. Oferowana przez nas kawa mielona to 100% arabica o wyjątkowym aromacie i smaku. Wykorzystujemy dwie szlachetne odmiany ziaren – Yellow Bourbon oraz Santos. Dzięki temu nasza kawa mielona parzona spełnia wymagania nawet najbardziej wyrafinowanych kawoszy.