Kawa aromatyzowana – idealna do ekspresu przelewowego i do tradycyjnej kawiarki

Rozpieść swoje zmysły bogatym aromatem i niepowtarzalnym smakiem kawy. Skosztuj kawy mielonej smakowej Bariso. Każda z nich nadaje się do ekspresu przelewowego.

Budząca zmysły kawa sypana smakowa

W naszej ofercie znajdziesz ogromną ilość smakowych kaw mielonych, począwszy od klasycznych smaków, takich jak wanilia lub czekolada, aż po bardziej nietypowe doznania, takie jak pieczone jabłko, rum czy czerwone wino. Wzbogacone doskonale dobranymi aromatami kawy smakowe mielone przyniosą podniebieniu prawdziwą rozkosz. Wszystkie produkty z tej kategorii pochodzą z najwyższej jakości ziaren 100% Arabica – kawy uznawanej przez ekspertów za jedną z najszlachetniejszych.

Kawa aromatyzowana mielona – prezent dla miłośnika kawy

Masz ochotę na delikatną kawę z aromatem? Niezależnie od tego, czy wolisz pić espresso, czy też bardziej odpowiada Ci inny sposób przygotowania, warto zapoznać się z bogatą ofertą Bariso. Gwarantujemy, że dzięki różnorodności dostępnych kaw mielonych smakowych, każdy kawosz znajdzie coś dla siebie. Może nie masz pomysłu na prezent? Każda z kaw smakowych dostępna w naszym sklepie świetnie sprawdzi się w ramach upominku dla członka rodziny lub innej bliskiej osoby.