Intensywne czy delikatne? Szeroka oferta kaw ziarnistych

Chcesz uzupełnić swoją półkę w kuchni? A może szukasz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby? Zaopatrz się w ekskluzywną kawę ziarnistą w sklepie internetowym Bariso.pl. W ofercie znajdziesz różnorodne produkty, dzięki czemu z łatwością dopasujesz kawę do swoich potrzeb. W tej kategorii mamy również kawę ziarnistą w opakowaniach 200 g i 1000 g.

Fenomen kawy Arabica – szlachetny smak zawarty w ziarnach

Nie bez powodu bariści z całego świata polecają kawę ziarnistą pochodzącą z Brazylii! W tym ogromnym pełnym temperamentu państwie uprawia się głównie Arabicę – to gatunek kawy ziarnistej o głębokim aromacie. Ziarna kawy Arabica można poznać po tym, że ma nieco podłużny kształt. Biorąc pod uwagę jej rozmaite odmiany, ciężko jest scharakteryzować ją jednym słowem.

Espresso – wyrazisty smak kawy w ziarnach do ekspresu

Jeśli planować zakup intensywnej kawy ziarnistej online, możesz to zrobić za pośrednictwem naszej strony. Co powiesz na wyrazistą w smaku kawę z wyczuwalną czekoladową nutą? W Bariso.pl możesz zakupić 200 g lub 1 kg kawy ziarnistej Espresso w korzystnej cenie. Stanowi ona idealną propozycję dla miłośników klasycznych doznań. Jest to kawa ziarnista z tradycyjnej palarni, w której skład wchodzą 80% ziaren Arabica oraz 20% Robusta.

Crema – delikatna kawa ziarnista do ekspresu

Chcesz miło rozpocząć dzień wypełniony obowiązkami, bądź odprężyć się przez krótką chwilę? Skosztuj aksamitnej kawy ziarnistej Crema. Jej świeżo palone ziarna pozwolą na przygotowanie delikatnego kremowego naparu, który nie tylko zachwyci Cię aromatem, ale również smakiem. Crema to kawa będąca mieszanką odmian 100% Arabica – Santos i Yellow Bourbon. Ziarnista kawa idealnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i w biurze.